Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků

Dárkové balení instantní adaptogenní kávy

699 1.599 
Dárkové balení instantní adaptogenní kávy Udělějte radost báječnou adaptogenní kávou. Vyberte z různých variant a vytvořte dárkový balíček přesně podle

Dárkové balení mleté adaptogenní kávy

679 1.599 
Dárkové balení mleté adaptogenní kávy Udělějte radost báječnou adaptogenní kávou. Vyberte z různých variant a vytvořte dárkový balíček přesně podle

Dárkové balení zrnkové adaptogenní kávy

620 1.360 
Dárkové balení zrnkové adaptogenní kávy Udělějte radost báječnou adaptogenní kávou. Vyberte z různých variant a vytvořte dárkový balíček přesně podle

Instantní káva s Ashwagandhou a Čagou sibiřskou 200 g

449 
Instantní káva s Ashwagandhou a Čagou sibiřskou Instantní káva s Ashwagandhou a Čagou sibiřskou, která kombinuje bohatou chuť kávy s

Instantní káva s Ginkgo bilobou a Šalvějí lékařskou 200 g

449 
Instantní káva s Ginkgo bilobou a Šalvějí lékařskou Instantní káva s Ginkgo bilobou a Šalvějí lékařskou probudí vaše chuťové pohárky.

Instantní káva s Rozchodnicí růžovou a Lví hřívou 200 g

449 
Instantní káva s Rozchodnicí růžovou a Lví hřívou Instantní káva s Rozchodnicí růžovou (Rhodiola rosea) a Lví hřívou (Hericium erinaceus)

Mletá Adaptogenní Kávová Směs 28 g – Ochutnávkový set

169 459 

3 druhy adaptogenní kávové směsi obsahuje to nejlepší z mé nabídky v praktickém balení. Jedno balení obsahuje 4 porce 7 g kávy.

Vyber si některou z nabízených variant a dozvíš se víc. :)

Mletá Káva s Ashwagandhou a Čagou Sibiřskou 250 g

449 
Pražená mletá káva s ashwagandhou a čagou sibiřskou. Ashwagandha snižuje úzkost, depresi a stres. Čaga sibiřská tento účinek ještě více posiluje. Působí na snížení stresu, podporuje imunitní systém a chrání jaterní buňky.

Mletá Káva s Ginkgo Bilobou a Šalvějí Lékařskou 250 g

429 
Pražená mletá káva s ginkgo bilobou a šalvějí lékařskou. Směs spojuje dva tradiční adaptogeny posilující paměť a kognitivní funkce.

Mletá Káva s Rozchodnicí Růžovou a Lví Hřívou 250 g

449 
Pražená mletá káva s rozchodnicí růžovou a lví hřívou. Kombinace rozchodnice růžové a lví hřívy má silné adaptogenní účinky na posílení těla i mysli.

Zrnková Káva s Ashwagandhou 250 g

389 
Zrnková káva s ashwagandhou pomůže najít klid během náročných dní. Zbaví vás stresu, napětí a podrážděnosti. Zbystřete své soustředění a adaptujte se k fyzickým a mentálním stresorům. Uklidně te se přidejte do svého dne více pohody.

Zrnková Káva s Čagou Sibiřskou 250 g

389 
Zrnková káva s čagou sibiřskou vám pomůže nastartovat kognitivní funkce, posílí paměť a podpoří vaši imunitu. Během náročných pracovních a studijních dní potlačít stavy úzkosti, zlepší vám náladu a soustředění.